Úvod » Leština A

Leština - Třešť 1 : 1 (1 : 1)

publikováno 28.03.2014 (aktualizováno 31.03.2014)

Branku vstřelil Mirek Forejt

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

Osobní profil Ladys | 04.04.2014 10:21
kopírováno ze stránek Třeště. Oběktivně a dobře napsáno.
K úvodnímu zápasu jara nastoupil náš A tým na hřišti Leštiny. Ačkoli jsou „Sršni“(jak se domácímu týmu přezdívá podle znaku) nováčkem soutěže, podávají solidní výkony a prozatím opanují klidný střed tabulky. První vzájemné měření sil na podzim u nás skončili vítězstvím našich borců 2 : 1. Více zde.

Začátek zápasu vyšel lépe domácím a v 11. minutě šli po rohovém kopu do vedení. V 15. minutě jsme dostali výhodu přímého kopu z hranice šestnáctky, který ovšem domácí obrana s přehledem odvrátila. O minutu později bylo srovnáno. To se po nedorozumění domácích stopérů dostal k míči Chalupský a pěkným lobem překonal Koudelku v brance „Sršňů“. Ve 24. minutě uviděl přísnou žlutou kartu Trnka a když šel o 5 minut později do brejku domácí Bránik, zatáhl náš kapitán za záchranou brzdu, dostal druhou žlutou kartu a musel předčasně do sprch. Hra o deseti paradoxně naše hráče nakopla a po zbytek první půle byli lepší. Naší největší šanci vytáhl domácí gólman Koudelka na roh.

Druhá půle již byla zcela v režii domácího celku. Asi nejvážnější šance si vytvořil Mišovic. V obou případech ale nechal vyniknout našeho gólmana Bachmana. Sršni sice měli po zbytek zápasu územní převahu, ale naše chvílemi devítičlenná obranná hráz odolala.

Asistent trenéra Jiří Gregor k zápasu: „Netajili jsme se tím, že chceme 3 body. S ohledem na průběh zápasu, kdy jsme hráli dvě třetiny utkání o desíti, jsme rádi alespoň za ten bod. Naším pronásledovatelům se také příliš nevedlo, ale až závěr soutěž ukáže, jak moc byl bod z Leštiny cenný“.

« 01 / 2021 »
Nejbližší akce