Dobronín - Leština 1 : 6 (0 : 3)

publikováno 06.10.2014 (aktualizováno 14.10.2014)

Branky: 3 Piskač Roman, Forejt Mirek, Mišovic Jakub a Prchal Lukáš.

Dobronín A – Leština A

Zápas jsme začali velice aktivně. Již v první minutě jsme měli velkou šanci. Ihned po rozehrání vybojoval, po chybě domácí obrany, míč Forejt. Ten přihrál na vápno osamocenému Mišovicovi, který vystřelil z otočky, jeho střelu gólman u tyče perfektně vyrazil. V sedmé minutě po chybě Lukáše Aubrechta na soupeřově brankové čáře přišel brejk do naší otevřené obrany. Centr špatně zasáhl Tomáš Aubrecht, naštěstí soupeřův útočník branku netrefil.   V jednadvacáté minutě přišel nebezpečný přímý kop Mišovice, který vytáhl brankář na břevno. Ve 22. minutě po rohu Mišovice přišel vrácený míč před branku, kde se z otočky trefil Piskač a prokopnul tak svou dosavadní střeleckou smůlu (0:1). Ve 25. minutě, po neodpískaném faulu na Forejta, přišel brejk po pravém křídle, který rychlým vyběhnutím na malém vápně zlikvidoval Neuvirth. Dvacátá devátá minuta dala opět vyniknout Neuvitrhovi, který vyběhnutím a pádem pod nohy šanci domácích opět zlikvidoval. Ve 33. minutě přišla pěkná přihrávka od Lukáše Aubrechta na Mišovice, který vyškolil obránce a posunul na Piskače. Ten obešel brankáře a proměňoval do prázdné branky (0:2). Ve 35. minutě po dlouhém centru Prchala sklepl Lukáš Aubrecht na osamoceného Piskače, kterému na poslední chvíli ukopl míč obránce. Piskač si tak na hattrick musel ještě chvíli počkat.  Po rohu ve 41. minutě přišla rána z voleje, která naštěstí pouze orazítkovala břevno naší branky. Ve 45. minutě přišel Mišovicův centr na levou stranu na Forejta, který utekl obráncům a s přehledem zakončil (3:0). O necelých 10 minut později míč vybojoval Forejt, poslal do brejku naše tři hráče (Lukáš Aubrecht, Mišovic, Piskač), kteří šli sami na jednoho obránce. Lukáš Aubrecht nacentroval před branku, kde zakončoval Mišovic (0:4). 57. minuta znamenala další zvýšení stavu utkání, když ve středu hřiště míč opět vybojoval Forejt, poslal do brejku Prchala, který procpal míč mezi nohama gólmana (0:5). Následně se do brejku dostal domácí Sedláček, který šel sám na branku. Neuvirth ho však perfektně vychytal. V 62. minutě se do brejku po skvělé přihrávce dostal Sobek, který šel sám na brankáře. Sobek ovšem místo zakončení nepřesně přihrál Mišovicovi. Po rohu Mišovice se v 63. minutě odražený míč dostal zpátky k Mišovicovi, který posadil míč na hlavu Piskačovi, kterému se v tomto zápase podařilo potřetí skórovat (0:6).  V 81. minutě jsme viděli prudkou střelu Mišovice, kterou vytáhl gólman na roh. V 83. minutě měli domácí obrovskou šanci, kterou reflexivně vytáhl Neuvirth. V 87. minutě přišla špatná rozehrávka, která nás stála čisté konto. Smutný vystřelil a jeho tečovaná střela skončila za zády Neuvirtha (1:6).

Vydařilo se nám na výbornou se ziskem všech bodů druhé utkání v řadě, což je velice dobře. Celkově hra nebyla špatná, ale stále mám představu ještě více držet balon a kontrolovat hru. Z mého pohledu je to takové neurovnané a místy chaotické. Na takovéhle soupeře to stačí, ale přijdou mnohem těžší zápasy. Na domácí půdě nás teď čekají dva zápasy, a sice Habry a o týden později Pohled. Musíme se na ně dobře připravit a nic nepodcenit…