Úvod » Leština A

Leština A - Habry A 0 : 1 (0 : 1)

publikováno 13.10.2014 (aktualizováno 21.10.2014)

Leština A – Habry A

Ohledně tohoto zápasu si nejsem zcela jistý, zda je vůbec co hodnotit, protože světlých okamžiků, během kterých se tomu, co se na hřišti odehrávalo, dalo říkat fotbal, opravdu moc nebylo. Nicméně ve 12. minutě po křídle pěkně utekl Forejt, přihrál před branku, kde bohužel vzal Piskačovi míč Mišovic, který se zbytečně ukličkoval. V 31. minutě po chybě Neuvirtha přišel rohový kop. Míč se odrazil na vápno k Vlčkovi, který se odrazem od tyče trefil (0:1). Ve 44. minutě se Vlček pokoušel o štěstí znovu, střela šla naštěstí těsně vedle.  V 53. minutě střílel Mišovic z vápna, ale nad. V 59. minutě přišla po dlouhém autu přihrávka na Proňka, který trefil pouze gólmana. V 76. minutě skončil závar před naší brankou naštěstí těsně vedle. V 82. minutě šel sám na brankáře Forejt, ten se však stejně jako Proněk trefil pouze do gólmana hostí.

Myslel jsem si, že nejhorší utkání jsme předvedli proti Havlíčkové Borové, ale to co jsme předvedli v nedělním zápase proti Habrům, mi hlava i s lehkým odstupem času nebere. Byl to opravdu strašný fotbal. Ono to spíš ani fotbal nebyl. Nevím jak to nazvat, spíš jako pomalu se přemísťující skupina lidí za balónem, někdy ani to ne. Myslím, že jsme všichni počítali s tím, že si Habry nasází bůra a pojedou domů. Opravdu je třeba se zamyslet, na jaké úrovni chceme ten fotbal dále hrát a jestli ho vůbec chceme hrát. Bylo to totiž bez jakéhokoli zájmu, nasazení a vůle vyhrát. Když se podíváme na tabulku a uvědomíme si, kde jsme po výhře nad Habry mohli být…  A přitom se opět smutně koukáme na záda soupeřům ze dna tabulky!!!!!