Úvod » Leština A

Bedřichov - Leština A 2 : 2 (1 : 2)

publikováno 02.11.2014 (aktualizováno 11.11.2014)

Tak jako v Havlíčkově Brodě, tak i v Bedřichově jsme ztratily dva body. Byl by býval klídek na jaro. Branky dal Roman Piskač.

Bedřichov – Leština

Krajské soutěže měly  předehrávku prvního jarního kola a tak jsme zajížděli do Bedřichova. Chtěli jsme jim vrátit porážku, kterou nám uštědřili v prvním zápase.

Hned v prvních minutách nás Bedřichovští přesvědčili o tom, že nám tři body jen tak lehce nedají. Přišel centr z levé strany a nikým nehlídaný Brož otevřel skóre zápasu na 1:0. Museli jsme tedy opět dohánět jednogólové manko. Hosté občas zahrozili rychlými brejky, ale naše obrana už fungovala dobře. Náš tlak se stupňoval a odměnou nám bylo vyrovnání z kopaček zkušeného Piskače. O sedm minut později jsme se mohli radovat po druhé. Když opět Piskač anglickým způsobem navýšil skóre na 1:2.

Do druhého poločasu jsme opět nastoupili jako opaření a nechali jsme soupeře hrát. U všeho jsme začali být druzí a soupeř začínal mít značnou převahu. Do hry jsme se vrátili až v 58.minutě, když jsme ve vápně stáli a koukali, jak nám Paulík vstřeluje vyrovnávací gól. Začínalo se tedy opět od začátku. Soupeře jsme zmáčkli, ale gólu jsme se už nedočkali.

Velká škoda, že nedokážeme zvládnout dobře rozehrané utkání do zdárného konce. Dva zápasy po sobě nejdříve prohráváme, pak zabereme a dokážeme zápas otočit. Pak opět přestaneme běhat, hrát a necháme soupeře vyrovnat. Ve finále se klepeme, abychom v poslední minutě dokonce neprohráli.

S tímhle musíme přes zimu něco udělat!!!