Úvod » Leština A

Leština - Dobronín 4 : 4 (4 : 2)

publikováno 18.05.2015 (aktualizováno 27.05.2015)

Po brankovém půstu v posledních 5 zápasech byl začátek zápasu z říše snů. Běžela 10 minuta a na ukazateli skóre byl stav 3:0 pro domácí, když se dvakrát prosadil Bráník a jednou Klaus. V 17 a 18 minutě však ze spaní domácí probral hostující střelec       T. Sedláček a snížil na rozdíl jednoho gólu. Vedení o dvě branky vrátil ještě před koncem poločasu domácím hlavičkou Mišovic. Ve druhém poločase už branky stříleli pouze hosté a dělba bodů tak byla na světě. Utkání bylo určitě atraktivní počtem vstřelených branek, ale jenom pro diváky s pevnými nervy.