Úvod » Leština A

Habry - Leština 0 : 4 (0 : 4)

publikováno 26.05.2015 (aktualizováno 04.06.2015)

Zápas se rozhodl v náš prospěch už v prvním poločase, když první čtyři střely na branku domácích skončily v síti. Útočná kvalita domácích naštěstí nebyla taková, jakou měl  před týdnem u nás Dobronín a tak jsme si v poklidu dokráčeli pro záchranu v soutěži. Branky stříleli Klaus 2, Mišovic a Bráník.

Fiala

Podrobnější průběh utkání:

V 7. minutě Mišovic vysunul po křídle Pajera, ten přihrál na Bráníka, který ku podivu svou nemastnou, neslanou střelou překonal gólmana (0:1). Ve 14. minutě po křídle utekl Bráník, přihrál Mišovicovi, který prodloužil na Piskače. Udělal kličku obránci a přihrál Klausovi, který taktéž úspěšně zakončoval (0:2). Ve 20. minutě byla k vidění krásná dalekonosná střela Mišovice, která tak zvýšila stav utkání na 0:3. Následně Forejt vyslal Bráníka, který utekl opět po křídle, přihrál Mišovicovi, ten byl však v ofsajdu. Ve 23. minutě zvyšuje přímým kopem stav utkání Klaus (0:4). Ve 36. minutě šel na bránu Bráník, jeho střela byla ovšem hodně nepřesná. V téže minutě přišla první velká šance domácích, kterou reflexivně zlikvidoval Neuvitrh. Ke konci prvního poločasu přichází další šance domácích z hranice velkého vápna, která je zakončená těsně nad. Hned v úvodu druhého poločasu byl na naší bránu kopán přímý kop, který Neuvirth s problémy vyrazil. V 74. minutě přišla snad největší šance domácích, když jejich hráč zůstal osamocený na penaltě. Naštěstí se trefil přímo do brankáře. V 77. minutě velkou chybu Neuvirtha zlikvidoval na brankové čáre Karel. Následně další velkou šanci zlikvidoval Neuvirth svým reflexivním zákrokem.