Úvod » Leština A

Pohled - Leština 0 : 5 (0 : 2)

publikováno 01.06.2015 (aktualizováno 13.06.2015)

Také ve druhém utkání po sobě na půdě soupeře jsme byli střelecky hodně produktivní. 3x se prosadil Mišovic, po jedné brance vstřelili Sobek a Poul.

(Fiala)

Podrobnější průběh utkání:

Již ve třetí minutě přišel dlouhý nákop na Mišovice, který se prokličkoval až do autu. Následně poté se za obranu dostal Forejt, který překonal gólmana, ale míč na brankové čáře zastavil obránce a vykopl ho na roh, po kterém následoval závar před brankou domácích. Tohoto závaru nedokázal využít ani Bráník, ani Mišovic. V 9. minutě po přesném centu Forejta, z voleje zakončuje Mišovic a otvírá tak skóre zápasu (0:1). V 11. minutě šel sám na brankáře Mišovic, brankář mu ale vběhl pod nohy a míč vyrazil k Bráníkovi. Jeho dorážku do prázdné brány však zvládl gólman vyrazit. Po pěkném odkopu Prchala ve 26. minutě se k míči dostává opět Mišovic, který vyzpovídá 3 obránce, gólmana a z přehledem zakončuje (0:2). Ještě před koncem prvního poločasu byla k vidění akce Forejta a Mišovice. Mišovic přihrál Forejtovi, ale ten se trefil pouze do gólmana. Hned v úvodu druhého poločasu šel na gólmana Mišovic, ale netrefil branku. V 56. minutě se do obrovské šance dostal Bráník, který si míč zastavil, do osamocené brány nakonec střílel Pajer, jenž trefil jen zasahujícího obránce. Šedesátá minuta přinesla nejhezčí gól zápasu, kdy šibenici zcela s přehledem vymetl Mišovic a dovršil tak svůj hattrick (0:3).  Snaha domácích zvrátit stav utkání, tedy alepoň částečně, ohrožovala naši branku v 65. minutě přímým kopem, ten ovšem skončil těsně nad. V 70 minutě šel sám na gólmana Bráník, ale při běhu zapomněl míč. Sobek, který v 61. minutě nahradil ve hře Pajera, navyšuje v 76. minutě na stav 0:4.  Ještě v samotném závěru utkání přichází krásná akce ze středu hřiště na Sobka, jenž šel sám na banku. Přihrál Poulovi, který zakončuje a upravuje tak konečný stav na 0:5.