Úvod » TJ Leština z.s.

Fotbalová nabídka v obchodě NETfotbal.cz

publikováno 05.12.2015

Fotbalová nabídka v obchodě NETfotbal.cz


Hledáte nabídku fotbalového vybavení, která Vám ušetří čas i peníze? Znáte to, sháníte kopačky, teplákové soupravy, míče, dresy, prostě nutné vybavení ke sportování za výhodné ceny, ale zrovna včera skončila akční nabídka, Vaše zboží je již vyprodané nebo jsou ve slevě velikosti, které nikdo nenosí? S tím je KONEC!

Díky obchodu NETfotbal.cz a kartě FAČR ALIVE, můžete z pohodlí domova získat SLEVU 30% na veškeré zboží světových značek ADIDAS, NIKE, PUMA.

Ptáte se, co musíte udělat?

Je to velmi jednoduché, stačí se zaregistrovat zde:http://www.netfotbal.cz/karta-facr-alive/t-388/, přihlásit se pod svůj klub, aktivovat svojí kartu FAČR a začít čerpat 30% slevu jako člen FAČRu na kartu Alive!

Po přihlášení ihned uvidíte, za jaké ceny budete nakupovat a nemusíte hledat nikde jinde. Kdykoli budete potřebovat jakékoli vybavení, ať budete chtít vybavit své svěřence teplákovými soupravami, svému dítěti pořídit míč anebo objednat nejnovější modely kopaček jako největší hvězdy světového fotbalu, stačí navštívit e-shop http://NETfotbal.cz a jednoduše objednat Vámi požadované zboží za výhodné ceny.

Náš klub se zároveň zapojil do projektu TeamPartnerServis „TPS“ a díky tomu získává náš klub mimořádnou slevu 40% na produkty ADIDAS, NIKE, PUMA a další v obchodě NETfotbal.cz, sleva slouží k nákupu pro klubové vybavení.

Pro více informací se obracejte na Davida Hospodku nebo na:

Michal Tvrdík                                                                                                                                        

Obchodní manažer                                                                                

606 677 976, michal@netfotbal.cz  

 

Daniel Nebřenský       

Obchodní manažer 

606 677 980, info@avanca.cz                                                 

 

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kalendář akcí

« 01 / 2021 »
Po Út St Čt So Ne
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejbližší akceTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz