Úvod » Leština A

Habry - Leština 2 : 4(1:0)

publikováno 03.04.2016 (aktualizováno 04.04.2016)

Sousedské derby nakonec vyznělo lépe pro naše hráče, ale vítětství se nerodilo lehce. Domácí v prvním poločase neproměnili dva sólové nájezdy, když Bělák poprvé trefil jenom boční síť a podruhé ho vychytal brankář Novotný. Přesto šli ve 30 minutě do vedení. Po chybě Proňka se prosadil Míchal. Byli jsme sice více na míči, ale naše hra byla upracovaná, bez finální přihrávky. Když už nám domácí nabídli pokutový kop, selhal střelecky Forejt a trestný kop Poula z hranice šestnáctky vytěsnil na rohový kop dlouhý brankář Krátký. Do kabin tak šli spokojenější domácí. V 50 minutě naši vystřídali, přišel Mišovic a v ulkání nastal zlom. Během pěti minut se prosadili jednou Štros a dvakrát( z trestného kopu a penalty) Mišovic. Tady se utkání rozhodlo. Domácí ještě stačili z penalty Vlčkem korigovat na 2:3, ale to již byli naši hráči na koni a dovedli zápas do vítězného konce. Podruhé v zápase se po krásné přihrávce Forejta prosadil Štros a samostatné nájezdy na brankáře Krátkého ještě neproměnili střídající hráči Bárta a Prášek. (Fiala)