Úvod » Leština A

Polná "B" - Leština 2 : 4(1:1)

publikováno 10.06.2016 (aktualizováno 12.06.2016)

V posledním zápase sezony začali lépe domácí a už v 8. minutě se ujali vedení rychlonohým Vojtěchem Jelínkem. Naši se postupně dostávali do hry a ve 12. minutě už bylo srovnáno na 1:1 když se prosadil Petr Poul. V závěru poločasu jsme přežili penaltu, kdy domácí Holas "panenkovsky" trefil pouze břevno a to nás povzbudilo. Ve druhém poločase jsme domácím utekli až na 1:4 , když se dvakrát po sobě prosadil Jakub Mišovic a poté opět Petr Poul. V 70. minutě se pískala druhá penalta pro domácí, tentokrát byl úspěšným exekutorem Vojtěch Jelínek a svojí druhou brankou v zápase zkorigoval konečné skóre. Hráčům i trenérovi patří poděkování za celou sezonu, konečné 7. místo tabulky je nejlepší umístění za tři roky účinkování v I.A třídě. (Fiala)