Úvod » Leština B

Leština B - Šlapanov 6 : 2(5:1)

publikováno 14.06.2016 (aktualizováno 19.06.2016)

Poslední zápas sezony, ve kterém šlo o sestup, vyšel lépe domácím. Za dvacet minut se dvakrát prosadil Roman Piskač a jednou Bárta. Hosté potvrzovali svoji špatnou jarní formu a tak se skóre ještě do poločasu dvakrát měnilo ve prospěch domácích. Podruhé se trefil Bárta a pátou branku vstřelil Staněk. Hosté dokázali snížit na 5:1, ale z jejich strany to byl marný boj. Od 14. minuty hráli oslabeni o jednoho hráče a od 47. minuty dokonce o dva. Ve druhém poločase přidal svoji třetí branku v zápase Roman Piskač a také hosté ještě v 88. minutě kosmeticky upravili skóre na konečných 6:2. Tento výsledek zaručil našemu mužstvu další účinkování ve III. třídě i v novém soutěžním ročníku. (Fiala)