Úvod » Leština A

Havlíčkova Borová - Leština 2 : 5(0:2)

publikováno 02.08.2016 (aktualizováno 08.08.2016)

Výsledek vypadá výborně, ale hra byla utrápená. Borová hraje stylem, který nám nesedí a tak to moc pěkná podívaná nebyla. Přitom začátek pro naše mužstvo nemohl být lepší. Už ve třetí minutě Jakub Mišovic kopal penaltu a šli jsme do vedení. Místo uklidnění nás však domácí začali v poli přehrávat a tak další klid na naše kopačky přinesla až 36. minuta kdy se do střely z voleje z hranice šestnáctky položil Lukáš Prchal. Do kabin jsme tak šli s dvoubrankovým náskokem, který nám však ve druhém poločase vydržel pouze tři minuty a domácí šťastná branka( při odkopu v šestnáctce trefil Roman Piskač Blažka a míč skončil v naší síti), posadila na koně. Opět to byl boj o každý metr hřiště. V 59. minutě však domácí zaváhali v obraně a Roman Piskač nás opět dostal do dvoubrankového vedení. Za dvě minuty se však kopala penalta pro domácí, Pavel Veselý nezaváhal a snížil na 2:3 . Hra se přiostřila a žlutilo se na obou stranách. V 69. minutě mohl přinést klid na naše kopačky Jakub Mišovic, ale jeho druhý pokutový kop skončil nad brankou domácích. Rozhodnutí přišlo v 82. minutě. Po samostatném úniku se prosadil Miroslav Forejt a domácí už nenašli sílu změnit skóre. Konečnou podobu výsledku dal v 90. minutě svou druhou brankou Lukáš Prchal.  (Fiala)