Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Leština A

Leština - Kamenice nad Lipou 2 : 1(2:0)

publikováno 22.08.2016 (aktualizováno 29.08.2016)

Ve velkém vedru pro hráče velmi těžký zápas nenaplnil očekávání namlsaných fanoušků. Hosté byli rovnocenným soupeřem a domácím v prvním poločase pomohl dvěma góly Jakub Mišovic, vždy pohotovou dorážkou po chybách brankáře hostů. Domácí po celý zápas hodně chybovali v rozehrávce, nedokázali udržet míč na kopačkách a na začátku druhého poločasu je potrestal brankou na 2:1 pěknou hlavičkou hostující Jiří Houser. Postupem času došlo k úbytku sil na obou stranách a tak do konce zápasu již branka nepadla. Domácí tentokrát tři body doslova ubojovali, ale takovéto vítězství má mnohdy větší cenu, než jednoduchý zápas. (Fiala)