Úvod » Leština A

Dobronín - Leština 2 : 2(2:1)

publikováno 29.08.2016 (aktualizováno 05.09.2016)

Zápas jsme začali velkým tlakem. Na ukazateli svítila 5. minuta, domácí po zmatku před brankou zaváhali a Josef Štros otevřel skóre zápasu. Přehrávali jsme soupeře v držení míče a měli prvních 15. minut nad zápasem kontrolu. Domácí se uchylovali k nakopávaným míčům a po jednom takovém brejku přišel přizemní centr, který po zaváhání Jardy Karla na zadní tyči uklidil do sítě domácí Horáček. To je nakoplo, vyrovnali hru a byl to boj o střed hřiště. Ve 30. minutě napřáhl z velké dálky domácí Pospíchal a nachytal brankáře Novotného, který na střelu pod břevno nedosáhl. Naši hráči v té době působili hodně zakřiknutě, kupili nevynucené chyby a domácí byli na koni. Po přestávce však došlo ke zvratu. Domácím docházel dech a naši hráči opět převzali otěže zápasu. V 60. minutě jsme ještě přežili sólo domácího hráče, který postupoval zcela sám na Novotného, ale netrefil branku. Z našeho tlaku se zrodila vyrovnávací branka v 70. minutě z kopačky Martina Plevy, jehož trestný kop z poloviny hřiště k překvapení všech zapadl za záda nešťastného domácího brankáře Kotrby. Další příležitosti jsme už nevyužili a tak se body dělili. Domácí byli s bodem spokojeni a naši hráči vzhledem k vývoji zápasu zřejmě také. (Fiala)

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kalendář akcí

« 01 / 2021 »
Po Út St Čt So Ne
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejbližší akceTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery