Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Leština A

Košetice - Leština 2 : 1(1:1)

publikováno 26.09.2016 (aktualizováno 02.10.2016)

Domácí, vezoucí se na vítězné vlně, byli tentokrát vývojem zápasu zaskočeni. V 15. minutě se sice ujali po pěkné kombinaci Tomášem Vejsadou vedení, ale za 10.minut už svítil na ukazateli stav 1:1. Po rohovém kopu se přesně do šibenice  trefil hlavičkující Tomáš Aubrecht. Domácí měli ještě do konce prvního poločasu několik slibných šancí, ale nedokázali je proměnit. Ve druhém poločase se karta obrátila a nebezpečnější byli naši hráči. Velké šance Josefa Štrose a Romana Piskače však zůstali nevyužity. V 70. minutě nabídl Jan Pajer špatnou malou domů  3 body domácímu Lukáši Kubů a ten nezaváhal. Tento moment naši hru poznamenal, hráči začali komentovat každé rozhodnutí rozhodčího, kvalita hry upadla a výsledkem byly pouze tři žluté karty na naší straně a jedna červená karta pro domácí mužstvo. (Fiala)