Úvod » Leština A

Leština - Havlíčkova Borová 4 :0(3:0)

publikováno 31.10.2016 (aktualizováno 06.11.2016)

V předehrávaném zápase jarního kola bylo rozhodnuto již do poločasu. Hosté přijeli bez brankáře a tak mezi tyče musel hráč pole Rakušan a bylo znát, že se tam necítí jako doma. Nejprve ho nachytal střelou z dálky Miroslav Forejt, potom se prosadil Jakub Mišovic a účet prvního poločasu uzavřel opět Miroslav Forejt. V 50. minutě si hosté dali Tomášem Blažkem vlastní gól a zápas se v mrazivém větru už pouze jenom dohrával. Domácí tak uzavřeli v závěru podzimu vítěznou sérii na tři zápasy s impozantním skóre 16:0 a posunuli se na 4. příčku tabulky. V případě očekávaného vítězství Světlé v Pohledu tak zřejmě naše mužstvo přezimuje po všech odehraných zápasech na 5. místě tabulky. Gratulujeme!   (Fiala)