Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Leština A

Kamenice nad Lipou - Leština 1 : 4(1:2)

publikováno 11.04.2017 (aktualizováno 17.04.2017)

První půlhodinka zápasu přinesla fotbal plný nepřesností na obou stranách a na každé straně také po jedné vyložené šanci. U domácích zklamal Filípek, za hosty pohrdl brankou Mišovic. Ve 30. mimutě však už Mišovic ve své druhém samostatném nájezdu prostřelil domácího brankáře a naši hráči šli do vedení. Ve 34. minutě jsme už vyhrávali o dvě branky. Domácí obrana nechala propadnout rohový kop Mišovice až na zadní tyč, kde uklidil míč do branky Forejt. Vzápětí však nezachytil Císař náběh domácího hráče Zdeňka a ten pěknou střelou z hranice šestnáctky snížil na poločasový stav 1:2. Do druhého poločasu vstoupili domácí velkým náporem a naši hráči se štěstím odvraceli tlak soupeře. Z ojedinělého protiútoku však byl na hranici šestnáctky faulován Štros a Císař z trestného kopu vyhnal pavouky z horního rohu branky domácího brankáře. Tím se tlak domácích rozplynul a střídající Bárta dal v 81. minutě výsledku konečnou podobu. Tentokrát to nebyl oku lahodící fotbal, ale perně vybojované body jako odměna pro plný autobus našich vděčných fanoušků. Hoši děkujem.  (Fiala)