Úvod » Leština A

Polná \"B\" - Leština - odloženo na středu 17.5. od 17,30 hodin

publikováno 05.05.2017 (aktualizováno 18.05.2017)

Odložené utkání začalo pro naše hráče dobře, už ve druhé minutě se prosadil Miroslav Forejt. Domácí však využili středečního termínu a poslali na trávník vylepšenou sestavu o hráče "A" týmu. Byli více na míči, naši však tentokrát dobře bránili. Ve 25. minutě však už bylo srovnáno, prosadil se domácí Jakub Holub. Od této chvíle bylo skóre jako na houpačce. Do kabin jsme šli spokojenější, Prchalův přetažený centr spadl za záda překvapeného brankáře domácích. Ve druhém poločase domácí otočili skóre na 3:2 a nevypadalo to pro nás dobře. Potom si však na pěkný centr Lukáše Aubrechta naběhl Ladislav Bárta a bylo opět srovnáno. Přetahovanou  o výsledek rozhodl v 80. minutě Josef Štros a poslal náš tým do vedení. Navýšit ho mohl ještě Miroslav Forejt z pokutového kopu za faul na Ladislava Bártu. Mířil však do oblak a tak se již stav nezměnil. Utkání mělo svoji kvalitu zásluhou obou mužstev, naši však tentokrát byli šťastnější. (Fiala)