Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Leština A

Leština - Bedřichov 3 : 3(0:0)

publikováno 15.08.2017 (aktualizováno 21.08.2017)

Na leštinském trávníku se odehrálo drama se šťastným koncem pro domácí. Po nezáživném prvním poločase se poprvé prosadili hosté hned v 47. minutě. Po špatném vystoupení Čáslavského šel do samostatného úniku David Lacina a nedal domácímu brankáři Novotnému šanci. Domácí se sice snažili, ale hosté dobře bránili a vyráželi na rychlé brejky. Po jednom takovém úniku fauloval v pokutovém území domácích Ladislav Bárta a Martin Kolman z penalty poslal hosty do dvoubrankového vedení. V tuto chvíli by na domácí už vsadil málokdo. Pokračovali sice v tlaku na soupeře, ale utápěli se v nepřesnostech. Po rohovém kopu se sice v 69. minutě trefil hlavou Pavel Čuřík, ale hosté opět kontrovali. O pět minut později zvyšoval na 3:1 Jan Goth. V 79. minutě se však z hranice šestnáctky krásně trefil Jakub Mišovic a bylo zaděláno na drama. Domácí se hnali za vyrovnáním a to se jim také podařilo zásluhou důrazu Pavla Čuříka, který čtyři minuty před koncem zápasu rozhodl o dělbě bodů. Hosté potvrdili pověst brejkového mužstva a domácí musí být s bodem více než spokojeni. (Fiala)