Úvod » Leština A

Leština - Chotěboř "B" 3 : 1(0:0)

publikováno 25.03.2018 (aktualizováno 02.04.2018)

První jarní zápas sezony dovedli nakonec domácí do vítězného konce. Hosté přijeli pouze s 12 hráči a jednoduchou taktikou neinkasovat. Dlouho se jim to i dařilo díky domácím, kteří dokázali zahodit neuvěřitelné množství vyložených příležitostí. Přesto jsme se po bezbrankovém poločase v 54.minutě ujali vedení brankou Romana Piskače. V 73.minutě si Jakub Mišovic udělal z obránců i brankáře hostů slalomové tyče a dovezl míč do sítě. Stav 2:0 ale netrval dlouho a hosté Františkem Tůmou zdramatizovali zápas. Ten nakonec rozhodl svojí druhou trefou Roman Piskač a stanovil konečné skóre zápasu. Hosté měli v průběhu zápasu také několik šancí, ale spolehlivý brankář domácích Stanislav Březina kapituloval pouze jednou. Porážka hostů však byla ještě milosrdná. Mimo třech branek v síti hostujícího brankáře Chalupy za ním ještě šestkrát zvonila branková konstrukce. Divácky atraktivní podívaná tak přinesla domácím plný bodový zisk. (Fiala)