Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Leština A

Leština - Žirovnice 2 : 3(0:3)

publikováno 23.04.2018 (aktualizováno 30.04.2018)

Zápas pro naše hráče začal nešťastně. Lehký míč si brankář Březina hodil do vlastní sítě již v 9. minutě zápasu. O dvě minuty později se hosté radovali podruhé. Přízemní střela Václava Staňka z hranice šestnáctky skončila opět za jeho zády. Ve 20. minutě se prosadil hostující kapitán Jakub Vodáček potřetí a domácí byli zralí na ručník. Hosté byli v  prvním poločase lepším týmem a domácí nestíhali. Do druhého poločasu však domácí nastoupili s vůlí, něco s nepříznivým vývojem zápasu udělat. Hned v 55. minutě se ve vápně prosadil Pavel Čuřík a snížil stav zápasu na 1:3. Zkušení hosté však drželi míč a domácím se další branku podařilo vstřelit až v 79. minutě po pěkné akci Jakuba Mišovice. Závěrečný tlak domácích už změnu skóre nepřinesl a tak si hosté odvezli všechny tři body. (Fiala)