Úvod » Leština A

Dobronín - Leština 3 : 4(2:3)

publikováno 15.05.2018 (aktualizováno 20.05.2018)

Zápas by si také zasloužil nadpis "Tomáš Sedláček versus Leština". Lépe začali naši hráči. Už ve 2. minutě se ocitl za domácí obranou Josef Štros a nedal Kotrbovi v domácí brance šanci. V 7. minutě však už bylo srovnáno, když naší obraně poprvé utekl Tomáš Sedláček. Pak se v rozmezí dvou minut dvakrát prosadil Roman Piskač a utekli jsme domácím o dvě branky. O pět minut později si postavil míč k trestnému kopu Tomáš Sedláček a brankáře Březinu rozesmutnil podruhé. Za 20. minut padlo pět branek a schylovalo se k velké přestřelce. Do konce poločasu se však střelci již neprosadili. Když v 62. minutě opět utekl naší obraně Tomáš Sedláček a srovnal na 3:3, byli domácí na koni. Až do konce zápasu to pak byl vyrovnaný boj, když obě mužstva se snažila strhnout vítězství na svoji stranu. Radovali jsme se však nakonec mi, když v 88. minutě vyhrál hlavičkový souboj před brankářem domácích Josef Štros a Ladislav Bárta dotlačil míč do sítě.  (Fiala)