ZÁVĚREČNÉ

publikováno 24.06.2018

Při naší 1. rozlučce jsme sehráli nakonec 3 přátelská utkání, všechna dopadla vítězně pro Leštinu. Po zápasech jsme si dali občerstvení a pohovořili jsme.

V pátek při posledním tréninku jsme podruhé uzavřeli sezonu, když jsme potrénovali, dali si dort, nějaké dobroty a navzdory špatnému počasí jsme si to užili.

Tento týden ukázal, že fotbalistů máme dost a tak bychom byli rádi kdyby taková účast jaký byla nyní, byla v příští sezóně vždy.

Leština  12  :  1  Hněvkovice

( starší přípravka )

sestava :

Pipek, Fíla, Fílová, Zelená, Vykusa, Pipková, Hypeš, Březina, Zelený, Pajerová N.

branky Leština:

Zelený F. - 3 , Březina Š. - 6 , Hypeš D. - 1 , Zelená T. - 2

V zápase proti nezkušenému soupeři, který sehrál jedno ze svých prvních utkání, jsme dominovali a ještě jsme nevyužili velké množství šancí. Naši větší fotbalisté si dobře zahráli a hezky jsme uzavřeli sezonu.

Leština  3  :  1  Hněvkovice

( mladší přípravka )

sestava :

Piskačová N., Vavřičková E., Vavřičková N., Kožnar T., Prchal J., Prchal T., Mazač, Port, Pajer T., Pajer J., Vágner

branky Leština:

Vavřičková N. - 1 , Prchal J. - 1 , Kožnar T. - 1

Naši malý fotbalisté, povětšinou sehráli své uplně první utkání, dokázali zvítězit nad Hněvkovicemi a ukázali, že máme dobrou základnu.

Leština (do 11let)  5  :  3  Leština (nad 11 let)

Zápas se odehrál ve stylu ¨ bosá liga ¨ na kužely ve vzdálenosti cca 20m. V poměru hráčů 16/5 *-)

Bližší podrobnosti nejsou známy.