Leština - Hněvkovice - Věž : výsledky

publikováno 03.09.2018

(so)

V neděli jsme na domácím hřišti sehráli zápasy proti Hněvkovicím a Věži.

Díky velkému počtu malých fotbalistů jsme se domluvili s protivníky a podařilo se nám zorganizovat i 2 zápasy malých dětí.

Leština 13 : 2 Hněvkovice

sestava:

Piskačová N., Fíla J., Růžička T., Zelená T., Fílový T., Zelený F. ( Vl.), Hypeš D., Březina Š., Vavřičková N., Pajerová N.

branky Leština:

Pajerová N. - 1 , Březina Š. - 9 , Zelený F. (Vl.) - 3

Soupeř je tuto sezonu nováček a my jsme proti němu využili naše zkušenosti. Na obou stranách bylo krom gólu ještě několik šancí, ale proti změnám skóre byli buď golmani a nebo nepřesnost zakončení. Nasazení a hra našich hráčů byli oproti přáteláku v Bratřicích uplně jinde a dělali nám tentokrát naši svěřenci radost.

Leština 7 : 6 Věž

sestava:

Pipek A., Fíla J., Růžička T., Zelená T., Fílový T.,Pipková N., Zelený F. ( Vl.), Hypeš D., Březina Š., Vavřičková N., Pajerová N., Piskačová N.

branky Leština:

Fílová T. - 1, Fíla J. - 1, Březina Š. - 5

Utkání s Věží bylo o poznání vyrovnanější a hrál se vyrovnaný fotbal plný šancí. šancí bylo dost, ale vždy se nepodařilo je využít. Po poločase jsme Věži odskočili na rozdíl 3 branek a hráli jsme dobře. Soupeř však ke konci vstřelil dvě branky a snížil na rozdíl jednoho gólu a bylo to zajímavější. Naši fotbalisti to však již zvládli dohrát.

Mladší přípravka:

I když s malým nepodařilo vyhrát, dobře si zahráli a nabrali nové zkušenosti do dalších fotbalových roků.

Leština 0 : 13 Hněvkovice

sestava:

Pajer J., Pajer T., Prchal T., Prchal J., Vavřičková E., Kožnar T., Port V., Mazač V., Zelený F. (Čí.)

Leština 2 : 9 Věž

(so)