Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Leština A

Havlíčkův Brod "B" - Leština 3 : 2(2:1)

publikováno 04.09.2018 (aktualizováno 09.09.2018)

Vítězná série byla přerušena. Tentokrát už naši hráči nedokázali zvrátit nepříznivě se vyvíjející stav zápasu. Už ve 12. minutě zápasu se prosadil zkušeně Tomáš Nedvěd a lehkým obloučkem poslal domácí do vedení. Ve 40. minutě dostal za hranicí šestnáctky nabito domácí Dominik Suk a rozvlnil síť podruhé. Naši hráči stačili do konce poločasu snížit Mišovicem, byla to však pohříchu teprve druhá střela na domácí branku. Ve druhém poločase jsme se pokusili o srovnání skóre, ale opak byl pravdou. Prosadil se sváteční střelec David Henek a opět poslal domácí do dvoubrankového vedení. Náš tlak na snížení stavu přišel až když v 75. minutě rozhodčí vyloučil domácího Davida Henka. Prosadil se před domácím brankářem Josef Štros, ale to již bylo na zvrat pozdě. V hektickém závěru ještě rozhodčí neuznali naši branku na 3:3 a domácí výhru uhájili.         (Fiala)