Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Leština A

Leština - Kamenice nad Lipou 1 : 3(0:2)

publikováno 10.09.2018 (aktualizováno 17.09.2018)

Hosté potvrdili pověst mladého a rychlého mužstva s rychlým přechodem do útoku, kterou také hlavně v prvním poločase naplňovali. V 17. minutě se ujali vedení když svoje sólo na brankáře domácích proměnil Patrik Zdeněk. Ve 24. minutě už na ukazateli skóre na straně hostů svítila dvojka. Střelou z hranice šestnáctky se prosadil David Hadač. Domácí dohrávali poločas v útlumu a nedokázali se prosazovat v koncovce. Pro zranění už ve druhém poločase nenastoupili Jan Pajer a Jakub Mišovic. Přesto však domácí nastoupili s odhodláním výsledek změnit. Hlavičkující Ladislav Bárta snížil na 1:2 a tlak pokračoval. Nezabrzdilo ho ani vyloučení Josefa Štrose v 66. minutě, když paradoxně potom jejich tlak ještě zesílil. Svoje velké šance však nedokázali proměnit. Hosté se štěstím bránili a na nakonec v 80. minutě Jiří Houser rozhodl o konečném skóre zápasu.  (Fiala)