Leština : HB : Hněvkovice - výsledky

publikováno 24.09.2018

(so)

23. září v neděli jsme hostily trojturnaj v Leštině na našem stadionu.

Za soupeře nám byli fotbalisté z Havlíčkova Brodu a z Hněvkovic. Hněvkovičtí přijeli již tradičně s malými fotbalisty a tak jsme si zahráli všichni.

Leština 15 : 8 Havlíčkův Brod ´´C´

sestava:

Piskačová N., Fíla J., Růžička T., Zelená T., Fílová T., Zelený F. ( Vl.), Hypeš D., Březina Š., Vavřičková N., Pajerová N.

branky Leština:

Pajerová N. - 1 , Březina Š. - 8 , Zelený F. (Vl.) - 5 , Hypeš D. - 1

Když jsme po 3 minutách prohrávali 3:0 moc jsme nevěřili, že to pro nás dopadne dobře. Naštěstí však naši fotbalisté zabrali a dokázali zápas otočit. V zápase jsme měli několik pohledných kombinací, které jsme dokázali zužitkovat. Po kritických prvních 5 minutách jsme pořádně zabojovali a soupeři jsme vrátili prohru z minulého týdne i s úroky.

Leština 15 : 1 Hněvkovice

sestava:

Fíla J. - 3 , Březina Š. - 6 , Vavřičková N. - 2 , Hypeš D. - 1 , Zelená T. - 1 , Zelený F. - 2

V tomto utkání jsme dominovali a mohli jsme si dovolit řádně míchat se sestavou a nechat si pořádně zahrát všechny. Nakonec se zápas vyvedl a do statistik se zapsalo rekordních 6 střelců a střelkyň.

Mladší přípravka:

Malý fotbalisté si po delší době zahráli přátelský zápas. I po snaživém výkonu však podlehli silnějšímu soupeři. Snaha jim však nechyběla a na příště budeme mít zas více zkušeností.

Leština 1 : 5 Hněvkovice