Hněvkovice : Leština : Sobiňov - výsledky

7.října nás vyvezl pan Fiala naším klubovým autobusem na dvojzápas do Hněvkovic. Účastníků zájezdu se sešlo poměrně hodně a tak to byl hezký výlet.

sestava:

Piskačová N., Fíla J., Růžička T., Zelená T., Vavřičková N., Pajerová N. Zelený F. ( Vl.), Hypeš D., Březina Š.,

branky Leština:

Březina Š. - 4 , Zelený F. (Vl.) - 1 , Hypeš D. - 1

Tentokrát jsme s Hněvkovicemi sehráli hezký, vyrovnaný souboj ve kterém dlouho nebylo jasno, kdo urve vítězství na svoji stranu. Nakonec jsme byli produktivnější a podařilo se nám vstřelit více branek. Hráči sehráli dobré utkání kdy se prali o každý míč a dokázali si i pěkně přihrát.

Leština 4 : 5 Sobiňov

Piskačová N., Fíla J., Růžička T., Zelená T., Zelený F. ( Vl.), Hypeš D., Březina Š., Vavřičková N., Pajerová N.

Březina Š. - 2 , Zelená T. - 1 , Zelený F. - 1

Proti Sobiňovu jsme nazuli nějaké špatné kopačky a moc se nám nedařilo. I když jsme to zkoušeli ze všech možných pozic nepodařilo se nám vstřelit dostatek branek. Nakonec soupeř rozhodl 2 minuty před koncem o svém vítězství.

Mladší přípravka:

Již tradičně sehráli s Hněvkovicemi také zápas naši nejmenší fotbalisté.

Hněvkovice 9 : 2 Leština

sestava:

Pajer J., Prchal T., Prchal J., Vavřičková E., Kožnar T., Mazač V., Zelený F. (Čí.)

branka Leštiny:

Kožnar T. - 1 , Prchal J. - 1

Hráli 3 x 16minut a v zápase jsme měli nejlepší prostřední třetinu kdy se nám dařilo hrát pěkný fotbal. Ovšem na vítězství to nestačilo.