Úvod » Leština A

Třešť - Leština 1: 4(0:3)

publikováno 29.10.2018 (aktualizováno 05.11.2018)

Poslední podzimní výlet za fotbalem do vzdálené Třeště skončil pro naše hráče i fanoušky příjemně. Domácí bez čtyř hráčů základní sestavy začali bezradně a už v 5. minutě byli potrestáni přesným trestným kopem Jakuba Mišovice. Po deseti rozpačitých minutách však ovládli hru a na půl hodinky zatlačili naše hráče před vlastní pokutové území. Dokázali z toho však vytěžit pouze několik rohových kopů. Jejich nápor ukončil v 41. minutě dlouhý aut Mirka Forejta, který Josef Štros hlavou uklidil do domácí branky. O minutu později využil okénka v domácí obraně Jakub Mišovic a uzavřel poločasové skóre. V 64. minutě prodloužil trestný kop Mirka Forejta z poloviny hřiště Pavel Čuřík opět hlavou za záda bezmocného domácího brankáře. Za stavu 4:0 se potom už zápas jenom dohrával. V 86. minutě ještě domácí Martin Mareš upravil kosmeticky skóre na konečný stav zápasu. Tentokrát to pro naše hráče byl opravdu pohodový zápas ze kterého si po zásluze odvážíme plný bodový zisk. Po podzimní části sezony tak naši hráči obsadili pěkné 4. místo. Hráči děkují fanouškům za celoroční přízeň a po zimní přestávce se budeme opět těšit na jarní fotbalová klání.(Fiala)