Halový turnaj Přibyslav 18.11.2018

publikováno 20.11.2018

(so)

18.11. v neděli jsme vyrazili na halový turnaj mladších přípravek ( rok narození 2010 a mladší ), který se konal v Přibyslavi.

Nakonec jsme obsadili 7. místo

Navíc náš svěřenec Šimon Březina vyhrál nejlepšího střelce turnaje když dal 10 branek + 2 penalty v rozstřelu o krále střelců.

Turnaj byl omezen počtem 10 hráčů a my sme vyrazili v takovéto sestavě :

Kožnar T. , Zelený F. (Vl.) , Zelený F. (Čí.) , Vavřičková N. , Březina Š. , Pajerová N. , Pajer T. , Pajer J. , Vavřičková E. , Hypeš D.

Humpolec 4 : 2 Leština

Březina Š. - 2

Začátek utkání nám nevyšel a několikrát jsme inkasovali. Bylo hlavně znát, že jsme byli v hale naposled v únoru a byli trošku jiná pravidla oproti starším přípravkám. Nicméně jsme za stavu 3:2 pro Humpolec neproměnili 3 velké šance a to nás stálo vítězství.

Leština 4 : 1 Dlouhý Ves

Březina Š. - 3 , Zelený F. (Vl.) - 1

Druhý zápas jsme si se soupeřem dobře zahráli a šance byli na obou stranách. My jsme však nenechali nic náhodě a soupeři jsme nastříleli několik hezkých branek.

¨

Leština 1 : 1 Havlíčkův Brod

Březina Š. - 1

Toto utkání bylo zlomové a bohužel jsme Brod nepřestříleli. V zápase zahráli všichni dobře a bylo vidět, že přivykli halové hře. Kdyby se nám podařilo vyhrát tak bychom postoupili ze skupiny do lepší vyřazovací části a hrali bychom o finále. Takto postoupil Brod z druhého místa díky lepšímu skóre.

Leština 0 : 2 Ždírec n. D.

I když jsme byli zdatným soupeřem po celý zapas, nevytvořili jsme si moc šancí a navíc jsme dostali dvě branky po chybách v obraně. Tento smolný zápas rozhodl o tom, že budem hrát o 7 místo.

Leština 5 : 0 Dlouhý Ves

Březina Š. - 4 , Zelený F. (Vl.) - 1

I druhý souboj s Dlouhou Vsí jsme zvládli na jedničku a porazili jsme ji, čímž jsme si zajistili 7 místo na turnaji. Poslední zápas byl dle našeho nejpovedenější. Všichni fotbalisti řádně plnili naše úkoly a příkazy a hráli jsme pěkný fotbal. Navíc jsme neproměnili další velké množství šancí.

(so)