Úvod

Leština : Habry : Sobiňov - výsledky

publikováno 21.04.2019 (aktualizováno 25.04.2019)

(so)

V dalším kole naší soutěže jsme přivítali na našem hřišti tým z Habrů a tým ze Sobiňova.

Leština 5 : 10 Habry

sestava:

Vykusa M. , Piskačová N. , Zelený F. ( Vlkaneč.), Pipek A., Růžička T. , Vavřičková N., Pipková K., Pipková N., Březina Š., Zelený F. (Číhošť.) , Pajer T. , Zelená T.

branky Leština:

Březina Š. - 2 , Zelený F. (Vl.) - 2 , Pipek A. - 1

Slabší první poločas, kdy jsme prohravali již 7:0 jsme v druhé půli horko-těžko doháněli. V prvém poločase jsme ještě byli asi doma a hosté nám utekli. Druhý poločas byl již však velmi dobře zahraný, ovšem naši dobře hrající svěřenci již náskok nedokázali smazat.

Leština 5 : 1 Sobiňov

Březina Š. - 4 , Zelená T. - 1

Na takové úrovni, na jaké jsme skončili první zápas ( po párku v rohlíku ) jsme pokračovali i v druhém zápase. Výborně odehraný zápas všichni hráči svědomitě odpracovali a odehráli a zasloužili si vítězství.