Úvod » Leština A

Kamenice nad Lipou - Leština 5 : 1(3:1)

publikováno 23.04.2019 (aktualizováno 28.04.2019)

Tentokrát jsme nabídli  soupeři body jako na podnose. Už vstup do zápasu byl varující, v první minutě se přes nedůsledného Lukáše Prchala protlačil ve vápně Filípek a domácí šli do vedení. V 18. minutě svítil stav na ukazateli skóre už 2:0 když se za pouhého přihlížení Ladislava Bárty prosadil střelou z hranice šestnáctky domácí Tadeáš Zahradník. V 31. minutě se ke slovu dostali také naši hráči a hlavičkující Josef Štros snížil na 2:1. V samém závěru prvního poločasu rozhodčí Burián nařídil velice přísně pokutový kop za údajnou ruku Milana Kožnara a kanonýr Filípek poslal domácí do dvoubrankového vedení. Ve druhém poločase domácí přidali další dvě branky a dovedli zápas do prvního jarního vítězství na domácím hřišti a naopak naši hráči poprvé na jaře prohráli.  (Fiala)