Leština - Dobronín 1 : 3(0:1)

publikováno 28.05.2019 (aktualizováno 03.06.2019)

Domácí začali zápas s velkým odhodláním a hosty zatlačili do defenzívy. Zkušený soupeř se však z tlaku dokázal dostat bez pohromy a hra se vyrovnala. Ve 40. minutě se před velkým čtvercem domácích uvolnil hostující Horáček a vymetl šibenici Březinovy branky. Zápas poznamenala 43. minuta když po nepotrestaném faulu na domácího dorostence Milana Kožnara neudržel nervy Pavel Čuřík a za oplácení se šel sprchovat. Hosté dohráli poločas s jednogólovým náskokem a do druhého měli výhodu jednoho hráče v poli navíc. To také dokázali zužitkovat hned v 46. minutě když se prosadil Lukáš Sedláček a poslal je do dvoubrankového vedení. Domácí ještě zápas zdramatizovali v 60. minutě, když se po necelé minutě na hřišti trefil střídající Martin Jelínek. Utkání se nepovedlo nezkušenému rozhodčímu Landsmanovi, který v nervózním druhém poločase několikrát hrubě chyboval a domácí se cítili poškozeni hlavně při úniku Josefa Štrose, který byl faulován při samostatném postupu na branku hostů. Faul rozhodčí sice zapískal, ale hostující obránce červený zákrok přestál bez karetního trestu. Už při žluté kartě, byla by druhá, by totiž musel být také vyloučen a počet hráčů na hřišti by se vyrovnal. Hosté ještě v 75. minutě přidali Tomášem Sedláčkem třetí branku a bylo rozhodnuto.  (Fiala)