Úvod » Leština A

Leština - Třešť 1 : 6(0:4)

publikováno 09.09.2019 (aktualizováno 12.09.2019)

Odložený středeční zápas začali lépe hosté. Skóre otevřel přesnou hlavičkou po rohovém kopu Novotný. Prvních dvacet minut se hrál oboustranně kvalitní zápas a domácí měli několik možností na srovnání stavu, ale neuspěli. Pak přišla patnáctiminutová smršť ze strany hostů a bylo po zápase. Nejprve utekl naší obraně Herkner a po něm se trefili ještě Tauš a Mareš. Poločasové skóre zápasu poznamenalo psychiku našich hráčů a hosté v pohodě dovedli zápas ke třem bodům. V 70. minutě se trefil opět Herkner a zvýšil na 0:5. V 75. minutě se ke slovu dostali také domácí, na 1:5 snižoval z pokutového kopu Jakub Mišovic. V 85. minutě uzavřel účet zápasu hostující Mareš. Hosté vyhráli zcela zaslouženě. Jejich rychlý pohyb a dobrá práce s míčem dělali našim hráčům velké potíže a také je pravda, že jak se říká, do čeho kopli, to tam spadlo. A to ještě mnohé zachránil brankář Březina.   (Fiala)