Úvod » Leština A

Leština - Kostelec 1 :4(1:3)

publikováno 27.10.2019 (aktualizováno 04.11.2019)

Poslední zápas podzimu přinesl již po páté v řadě ztrátu bodů, ale také vysvobození pro trápící se domácí hráče. Hosté šli již v 10. minutě do vedení, když se prosadil rychlonohý Paul a než se domácí vzpamatovali prosadil se o dvě minuty později Číhal. Tyto dvě rychlé branky poznamenali další vývoj střetnutí. Domácí sice ve 25. minutě snížili hlavičkou Mirka Forejta, ale o pět minut později hosté opět utekli na rozdíl dvou branek. Na 1:3 zvýšil svou druhou brankou v zápase Paul. Po přestávce se domácí snažili  dostat ještě do zápasu, ale spolehlivá obrana hostí nakopávané míče lehce odvracela a střídající Vavroušek v 72. minutě po jedné minutě pohybu na hřišti stanovil konečné skóre zápasu. (Fiala)