Úvod » Leština A

Leština - Nový Rychnov 4 : 3(2:2)

publikováno 20.09.2020

Hosté přijeli k zápasu optimisticky naladěni. Jejich předváděná hra v předcházejících zápasech a umístění v tabulce je k tomu opravňovala. Bohužel pro ně však doplatili na nedisciplinovanost. Byli sice fotbalovější, brzo šli do vedení, ale o více jak jednu branku domácím neutekli. Jakub Mišovic si totiž na tento zápas obul střelecké kopačky a čistým hatrikem držel domácí nad vodou. V bojovném utkání rozhodčí Svoboda rozdával žluté karty na obou stranách na počkání a bylo jen otázkou času, kdy ji někdo z hráčů promnění za červenou. Dvakrát se to povedlo hostům, paradoxně obě za nesportovní chování a od 64. minuty hráli pouze v devíti hráčích. Domácí reagovali střídáním, ale nedokázali na oslabené hosty něco vymyslet. Ti naopak z rychlých protiútoků chodili sami na domácího brankáře Tichého a diváci prožívali inkfartové stavy. Od 52. minuty tak nerozhodný stav 3:3 vydržel až do 90. minuty kdy zápas rozhodl domácí kapitán Roman Piskač.  (Fiala)