Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Leština A

Světlá nad Sázavou - Leština 3 : 2(0:1)

publikováno 21.09.2020 (aktualizováno 28.09.2020)

Pouťové derby před velkou diváckou kulisou nakonec přineslo plný bodový zisk domácím. Na změnu skóre nepříznivě se vyvíjejícího zápasu jim stačilo deset minut. Dramatické utkání se zlomilo v 58. minutě, kdy za stavu 0:2 chytil hostující brankář Jaroslav Tichý domácímu Vebrovi penaltu a vzápětí neproměnil svoji velkou šanci hostující Roman Piskač. Stav 0:3 by už asi domácí hráči těžko rozdýchávali. Měli totiž celý zápas více ze hry a naši hráči měli s jejich rychlými akcemi hodně starostí. V 64. minutě se však poprvé v zápase prosadil domácí Josef Štros a hlavou překonal našeho brankáře. O tři minuty později už bylo po další jeho hlavičce srovnáno a domácí byli na koni. V 73. minutě dokonal dílo zkázy pro naše mužstvo nešťastnou hlavičkou do vlastní sítě Pavel Čuřík. Naše branky stříleli Roman Piskač a Jakub Mišovic. (Fiala)