Černíč - Leština 3 : 4(1:2)

publikováno 23.08.2021 (aktualizováno 30.08.2021)

Utkání v Černíči nakonec pro náš tým dopadlo dobře. Jinak ale bylo poznamenáno velkým množstvím chyb na obou stranách a fotbal plakal. Ve 20. minutě se dostal do úniku Filip Radil, předložil míč na malé vápno Jakubu Mišovicovi a šli jsme do vedení. Domácí srovnali stav zápasu ve 32. minutě. Ve 40. minutě se prosadil po samostatném úniku Filip Radil a do kabin jsme šli s jednobrankovým náskokem. V 66. minutě už bylo opět srovnáno. V domnění, že byl faul na našeho brankáře, chytil míč v našem pokutovém území do rukou Pavel Čuřk a domácí nás z penalty potrestali. Čuřík po červené kartě musel opustit hrací plochu a domácí se dostali na koně. Za pět minut už otočili zápas a šli do vedení. Ke cti našich hráčú je třeba říci, že ještě v konci zápasu zabojovali a strhli i v oslabení vítězství na svou stranu. Podruhé se v zápase prosadil Filip Radil a vítěznou tečku udělal z penalty Jakub Mišovic. Domácí mužstvo řeší velké starosti s dohráním soutěže. Zcela reálně uvažuje o odstoupení ze soutěže pro nedostatek hráčů. Také na dnešní zápas sehnalo pouze 11 hráčů pochybné kvality. I z tohoto pohledu je škoda, že jsme zde nedokázali ukázat lepší kvalitu a bezproblémově zvítězit. Naopak jsme ještě přišli vyloučením o jednoho hráče.    (Fiala)