Úvod » Leština A

Třešť - Leština 5 : 2(4:0)

publikováno 22.03.2022 (aktualizováno 29.03.2022)

V prvním soutěžním zápase jarní části sezony pokračovalo herní podzimní trápení našeho mužstva. Inkasovali jsme hned ve čtvrté minutě, kdy se prosadil středem naší obrany nestárnoucí kanonýr domácích (43 let ) Pavel Svoboda. Domácí jednoduchou hrou na rychlé útočníky neustále hrozili a do poločasu se trefili ještě třikrát, postupně Rod, opět Svoboda a skóre prvního poločasu uzavřel znovu Rod. Když v 53. minutě zvýšil na 5:0 domácí kapitán Tauš, vypadalo to opět na debakl. Domácí však ve svém snažení polevili prostřídali hráče a po chybné rozehrávce brankáře snížil v 67.minutě Miroslav Forejt. Vzápětí zahráli v pokutovém území rukou a Jakub Mišovic z penalty upravil na konečný výsledek. V 85. minutě se ještě nechal po druhé žluté kartě vyloučit Jakub Mišovič.  (Fiala)