Úvod » Leština A

Světlá "B" - Leština 7 : 1(1:1)

publikováno 08.08.2023 (aktualizováno 14.08.2023)

První zápas nové sezony jsme nezačali špatně. V 15. minutě jsme se ujali brankou Lukáše Sobka dokonce vedení. Potom nám rozhodčí neuznal regulérní branku Milana Bráníka. Ve 30. minutě však přišla první chyba brankáře Jaroslava Tichého a domácí Křikava hlavičkoval do prázdné branky. Ve 40. minutě jsme měli šanci navýšit skóre z pokutového kopu. Lukáš Sobek však nechal pouze vyniknout domácího brankáře. Do druhého poločasu jsme nastoupili nekoncentrovaně a domácí nás začali přehrávat.  Na našich hráčích byl vidět znatelný úbytek sil. Začali dělat včetně brankáře chyby, nedokázali udržet míč a skóre ve prospěch domácích začalo narůstat. Druhý poločas jsme prohráli 6:0 a na začátek soutěže to nebyl dobrý výkon.  (Fiala)