Leština - Habry 3 : 1(2:0)

publikováno 27.08.2023 (aktualizováno 05.09.2023)

V derby zápase bylo rozdáno celkem 9 žlutých karet. Rozhodčí kupil chyby na obě strany a tak nervozita hráčů stoupala. Hosté měli v tomto zápase smůlu. Domácí se dostali do vedení už v 9. minutě, když odkop hostujícího obránce trefil důrazného Lukáše Prchala a míč skončil v síti za zády překvapeného brankáře Císaře. V 30. minutě musel odstoupit ze hry pro zranění kolena hostující kapitán Patrik Vlček. V 33. minutě se opět radovali domácí. Od postraní čáry centroval Martin Pleva a míč skončil za zády chybujícího Císaře podruhé. Dvoubrankové poločasové vedení si domácí už pohlídali. V 50.minutě hosté snížili krásnou střelou Jakuba Řezníčka a schylovalo se k dramatu. V 62. minutě skončil zápas pro domácího hráče Pavla Čuříka. Po hlavičkovém souboji odjel do nemocnice s otřesem mozku. V 74. minutě došlo v dalším hlavičkovém souboji ke zranění hostujícího hráče Pavla Nováka a byl odvezen RZS do nemocnice. V 80. minutě si hostující střelec branky Jakub Řezníček mimo souboj šlápl na míč a s poškozeným kolenním kloubem zamířil taktéž do nemocnice. Domácí v závěru zápasu přidali ještě jednu branku Lukášem Sobkem a bylo rozhodnuto.  Hosté se cítili poškozeni, ale zranění hráčů bylo vždy po soubojích, které dle rozhodčího, nebylo nutné trestat ani žlutou kartou. Rozdal jich požehnaně, ale za jiné běžné přestupky.  (Fiala)