Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Leština A

Ždírec "B" - Leština 0 : 3(0:0)

publikováno 15.04.2024 (aktualizováno 06.05.2024)

Opravdu zlaté body. Domácí, namlsaní výhrou v Dobroníně, vstoupili do zápasu plni odhodlání. V prvním poločase naše tentokrát dobře hrající obrana jim mnoho šancí nedovolila. Naopak naše dvě ložené šance Radila a Forejta lapil domácí brankář Burdun a tak se soupeři na poločas rozcházeli s dělbou bodů. Ve druhém poločase už začaly padat branky, k naší radosti do sítě domácích. Ve 49. minutě se individuálně prosadil Lukáš Sobek. U postranní lajny sebral míč domácímu obránci a skóroval. V 54. minutě už byl stav 0:2, když po pěkné kombinační akci zakončoval Roman Piskač. Situace se opakovala v 72. minutě když na konci pohledné kombinace byl Miroslav Forejt a zvyšoval na 0:3.  Domácí na vývoj zápasu už nestačili reagovat. Dostali šanci až v 90. minutě z pokutového kopu, ale brankář Jakub Novotný jim zkazil svým zákrokem jakoukoliv radost.      (Fiala)