Pelhřimov "B" - Leština 4:1 (0:0)
publikováno 18.05.2026 (aktualizováno 24.05.2026)
V prvním poločase to bylo velmi vyrovnané utkání, dokonce jsme Pelhřimov i přehrávali.Pule skončila 0:0. Ze začátku druhé půle rozhodčí bohužel písknul spornou penaltu ve prospěch domácích, ikdyz si brankář Urban šáhl na balon v cestě do sítě mu zabránit nedokázal. V 56. minutě jsme dostali další gól, ale zvládli jsme hned v 64. snížit zásluhou Lukáše Sobka na 2:1. Nakonec jsme v poslední desetiminutovce inkasovali dva rychlé góly a utkání skončilo 4:1 pro domácí. (Kšíkal)
Komentáře
Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.
V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kategorie: fotbal
Návštěv: 91820
Dnes: 6
Online: 3

